Elektronika dysku
Logo Western Digital
Plater i głowica dysku
Logo Seagate
Elektronika dysku SSD
Pendrive
Karta pamięci SD
Karta pamięci microSD
Samsung S2 Portable
Mac + dysk przenośny
Toshiba 1.8 cala
WD MyBook,Seagate Free Agent
QNAP,SYNOLOGY
Kadłub dysku 3.5 cala
Clean Room

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Telefonistka
Tel.: +48 600 051 050
Formularz wysyłkowy
e-mail: pomoc@itechlab.pl
Koperta
Odzyskiwanie danych
drogą wysyłkową !
czytaj więcej
Bezpłatna analiza nośnika -- Ekspresowe odzyskiwanie krytycznych danych -- Odzysk i rekonstrukcja macierzy RAID oraz Baz Danych -- Wysoka skuteczność dzięki profesjonalnym narzędziom -- Odzyskiwanie danych ze wszystkich typów dysków -- Naprawy usterek logicznych, elektronicznych, mechanicznych oraz Strefy Serwisowej -- Odzyskiwanie danych z czarnej serii Seagate 7200.11 -- Posiadamy specjalistyczną wiedzę oraz narzędzia gwarantujące wysoką skuteczność odzyskiwania danych -- Odzyskujemy skasowane pliki oraz sformatowane dane -- Gwarantujemy pełną poufność powierzonych nam danych -- Na Państwa życzenie oferujemy usługę zerowania danych - kasując je bezpowrotnie -- Świadczymy usługi dla firm oraz osób prywatnych
START / O FIRMIE [MENU]

O Firmie

Szanowni Państwo,

Pracujący ludzie Jesteśmy wyłącznie firmą usługową posiadającą własne laboratorium. Od początku naszej działalności koncentrujemy się stricte na usługach informatycznych związanych z odzyskiwaniem danych. Nasza działalność nigdy nie opierała się na handlu lub pośrednictwie. Metrykę naszej działalności na podstawie CEIDG oraz ważne wskazówki dotyczące wyboru firmy odzyskującej dane, znajdą Państwo na naszej stronie wiarygodna firma. Oferujemy wąski zakres działalności (kody PKD), a tym samym posiadamy specjalistyczną wiedzę oraz doświadczenie.

W przypadku trudnych dysków współpracujemy ściśle ze specjalistami w danych markach dysków. Nie korzystamy z laboratoriów komercyjnych. Oferujemy Państwu usługę odzyskiwania danych z dysków opartą o profesjonalne zaplecze laboratoryjne. Przywiązujemy duża wagę do procedur odzysku, postępując zgodnie ze standardowymi i sprawdzonymi metodami. Dbamy o poufność powierzonych nam danych. Posiadamy wykwalifikowany i doświadczony zespół techników oraz inżynierów. Państwa dane oraz jakość wykonania usług są dla nas najważniejsze. Nie działamy pochopnie, nie podejmujemy się prac których nie jesteśmy w stanie wykonać. Informujemy Państwa na każdym etapie o postępach pracy czy związanych z tym kosztach.


Właściciel

Zdjęcie właściciela

Nazywam się Dariusz Mikiel i jestem właścicielem firmy ITechLab. Z techniką komputerową mam styczność od połowy lat 80, kiedy to po raz pierwszy zetknąłem się z komputerem Sinclar ZX Spectrum 48K. Od tamtej pory minęło wiele lat i przybyło doświadczenia zawodowego. Dziś mogę z czystym sumieniem i naturalną chęcią świadczyć dla Państwa usługi w zakresie doradztwa, konsultacji oraz opieki informatycznej.

Posiadam 15-sto letni, aktywny staż pracy w środowisku informatycznym m.in. na stanowiskach pracownika Help Desk jak i głównego informatyka/administratora w takich firmach jak Unilever Poland, Toshiba Tec Polska, DSM Polska, WSP Group. Ukończyłem Wyższą Szkołę Informatyki Stosowanej i Zarządzania przy PAN z tytułem inżyniera. Tytuł mojej pracy dyplomowej "Projekt systemu e-learning jako nowoczesnej usługi multimedialnej z obsługą strumieniowej transmisji danych" znalazł się na liście najlepszych prac dyplomowych WIT roku 2008. Posiadam certyfikat Microsoft oraz dyplomy administartora sieci komputerowej opartej o systemy Windows i Linux. W chwili obecnej koncentruje się na specjalizacji w technikach odzysku danych. Firma ITechLab powstała z myślą o wsparciu informatycznym w zakresie odzyskiwania danych a także związanych z nimi badań. Wraz z technikami i inżynierami z którymi współpracuję specjalizujemy się w tym obszarze informatyki.

Logo WIT

Odzyskiwanie danych
Start
Dyski wewnętrzne 3.5"
Dyski z laptopów (2.5",1.8")
Dyski Solid State Drive (SSD)
Dyski z urządzeń RTV
Dyski USB i eSATA
Macierze dyskowe RAID
KARTY PAMIĘCI
PENDRIVE
Odzyskiwanie plików
Bazy danych
Dokumenty MS Office
Poczta MS Outlook
Projekty CAD,CAM
ZAUFALI NAM
Logo Orlenu Logo Uniwersytet Warszawski
WIARYGODNA FIRMA IT
Sprawdź nas
Logo CEIDG
CERTYFIKATY
Logo Microsoft Certified Profesional
ITechLab - Odzyskiwanie danych - All right reserved