Elektronika dysku
Logo Western Digital
Plater i głowica dysku
Logo Seagate
Elektronika dysku SSD
Pendrive
Karta pamięci SD
Karta pamięci microSD
Samsung S2 Portable
Mac + dysk przenośny
Toshiba 1.8 cala
WD MyBook,Seagate Free Agent
QNAP,SYNOLOGY
Kadłub dysku 3.5 cala
Clean Room

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Telefonistka
Tel.: +48 600 051 050
Formularz wysyłkowy
e-mail: pomoc@itechlab.pl
Koperta
Odzyskiwanie danych
drogą wysyłkową !
czytaj więcej
Bezpłatna analiza nośnika -- Ekspresowe odzyskiwanie krytycznych danych -- Odzysk i rekonstrukcja macierzy RAID oraz Baz Danych -- Wysoka skuteczność dzięki profesjonalnym narzędziom -- Odzyskiwanie danych ze wszystkich typów dysków -- Naprawy usterek logicznych, elektronicznych, mechanicznych oraz Strefy Serwisowej -- Odzyskiwanie danych z czarnej serii Seagate 7200.11 -- Posiadamy specjalistyczną wiedzę oraz narzędzia gwarantujące wysoką skuteczność odzyskiwania danych -- Odzyskujemy skasowane pliki oraz sformatowane dane -- Gwarantujemy pełną poufność powierzonych nam danych -- Na Państwa życzenie oferujemy usługę zerowania danych - kasując je bezpowrotnie -- Świadczymy usługi dla firm oraz osób prywatnych
START / DYSKI Z LAPTOPÓW (2.5", 1.8") [MENU]

Odzyskiwanie danych z dysku 2.5 i 1.8 cala (laptopy, netbooki, ipody)

Dysk Twardy 2.5 cala Laptopy od kilkudziesięciu lat stały się popularnymi urządzeniami w świecie komputerów osobistych, nie tylko w sferze biznesowej. Użycie ich rośnie w szybkim tempie głównie za sprawą ich mobilności i kompaktowości. Jest to ich niewątpliwie ogromna zaleta jednakże poprzez to naraża je na pracę w różnych, często niesprzyjających warunkach.

Komputery przenośne są bardziej podatne na awarie czy utratę danych kiedy porównamy je z komputerami typu desktop. Dane przechowywane w laptopach są również bardziej krytyczne a tym samym utrata ich jest bardziej dotkliwa niż w przypadku desktopów. Proces odzyskiwania danych z dysków laptopowych czy też w ogóle dysków 2.5 calowych jest bardzo zbliżony do procesu dla standardowych dysków z tą różnicą, że jest to praca wymagająca większej koncentracji ze względu na miniaturyzację podzespołów.

Technicy oraz inżynierowie z naszego laboratorium są doświadczonym i wysoko wyspecjalizowanym zespołem w usługach odzyskiwania danych z dysków. Posiadamy wiele sukcesów w odzyskiwaniu danych z różnych systemów plików i systemów komputerowych. W naszym laboratorium postępujemy zgodnie ze standardowymi i sprawdzonymi metodami odzyskiwania danych.

Jeżeli mają Państwo pytania zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem +48 600 051 050.

Dysk twardy 1.8 ZIF

Odzyskiwanie danych
Start
Dyski wewnętrzne 3.5"
Dyski z laptopów (2.5",1.8")
Dyski Solid State Drive (SSD)
Dyski z urządzeń RTV
Dyski USB i eSATA
Macierze dyskowe RAID
KARTY PAMIĘCI
PENDRIVE
Odzyskiwanie plików
Bazy danych
Dokumenty MS Office
Poczta MS Outlook
Projekty CAD,CAM
ZAUFALI NAM
Logo Orlenu Logo Uniwersytet Warszawski
WIARYGODNA FIRMA IT
Sprawdź nas
Logo CEIDG
CERTYFIKATY
Logo Microsoft Certified Profesional
ITechLab - Odzyskiwanie danych - All right reserved