Elektronika dysku
Logo Western Digital
Plater i głowica dysku
Logo Seagate
Elektronika dysku SSD
Pendrive
Karta pamięci SD
Karta pamięci microSD
Samsung S2 Portable
Mac + dysk przenośny
Toshiba 1.8 cala
WD MyBook,Seagate Free Agent
QNAP,SYNOLOGY
Kadłub dysku 3.5 cala
Clean Room

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Telefonistka
Tel.: +48 600 051 050
Formularz wysyłkowy
e-mail: pomoc@itechlab.pl
Koperta
Odzyskiwanie danych
drogą wysyłkową !
czytaj więcej
Bezpłatna analiza nośnika -- Ekspresowe odzyskiwanie krytycznych danych -- Odzysk i rekonstrukcja macierzy RAID oraz Baz Danych -- Wysoka skuteczność dzięki profesjonalnym narzędziom -- Odzyskiwanie danych ze wszystkich typów dysków -- Naprawy usterek logicznych, elektronicznych, mechanicznych oraz Strefy Serwisowej -- Odzyskiwanie danych z czarnej serii Seagate 7200.11 -- Posiadamy specjalistyczną wiedzę oraz narzędzia gwarantujące wysoką skuteczność odzyskiwania danych -- Odzyskujemy skasowane pliki oraz sformatowane dane -- Gwarantujemy pełną poufność powierzonych nam danych -- Na Państwa życzenie oferujemy usługę zerowania danych - kasując je bezpowrotnie -- Świadczymy usługi dla firm oraz osób prywatnych
START / MACIERZE DYSKOWE RAID [MENU]

Odzyskiwanie danych z macierzy

Macierz RAID QNAP Dyski pracujące w macierzy RAID 0 są w sposób szczególny narażone na awarie. W przypadku uszkodzenia jednego z nich dane stają się niedostępne. Często występującą awarią w macierzach RAID 0 jest fizyczne uszkodzenie jednego z dysków. Mogą się tu zdarzyć rozmaite uszkodzenia powszechnie występujące w dyskach twardych jak spalenie elektroniki w skutek przepięcia po zatarcie silnika dysku. Niekiedy dochodzi także do uszkodzenia struktury logicznej na jednym z dysków co także powoduje brak dostępu do danych. Aby odzyskać dane z uszkodzonej macierzy pracującej w striping'u logika uszkodzonego dysku musi zostać odtworzona w 100%.

Odzyskiwanie danych w tym przypadku staje się o wiele większym wyzwaniem w porównaniu do odzysku z pojedynczego dysku. Przy poważnych uszkodzeniach fizycznych jednego z dysków w macierzy RAID 0 odzyskanie macierzy może być bardzo trudnym i czasochłonnym procesem. Gdy dochodzi do porysowania talerza dysku (nośnika) odzyskanie raid 0 może stać się całkowicie niemożliwe. Odzyskujemy dane z dysków pracujących w macierzach RAID 0 po uszkodzeniach fizycznych oraz logicznych.

Jeżeli mają Państwo pytania zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem +48 600 051 050.

Odzyskiwanie danych
Start
Dyski wewnętrzne 3.5"
Dyski z laptopów (2.5",1.8")
Dyski Solid State Drive (SSD)
Dyski z urządzeń RTV
Dyski USB i eSATA
Macierze dyskowe RAID
KARTY PAMIĘCI
PENDRIVE
Odzyskiwanie plików
Bazy danych
Dokumenty MS Office
Poczta MS Outlook
Projekty CAD,CAM
ZAUFALI NAM
Logo Orlenu Logo Uniwersytet Warszawski
WIARYGODNA FIRMA IT
Sprawdź nas
Logo CEIDG
CERTYFIKATY
Logo Microsoft Certified Profesional
ITechLab - Odzyskiwanie danych - All right reserved