inż. Dariusz Mikiel
Laptopy od kilkudziesięciu lat stały się popularnymi urządzeniami w świecie komputerów osobistych, nie tylko w sferze biznesowej. Użycie ich rośnie w szybkim tempie głównie za sprawą ich mobilności i kompaktowości. Jest to ich niewątpliwie ogromna zaleta jednakże poprzez to naraża je na pracę w różnych, często niesprzyjających warunkach.

Komputery przenośne są bardziej podatne na awarie czy utratę danych kiedy porównamy je z komputerami typu desktop. Dane przechowywane w laptopach są również bardziej krytyczne a tym samym utrata ich jest bardziej dotkliwa niż w przypadku desktopów. Proces odzyskiwania danych z dysków laptopowych czy też w ogóle dysków 2.5 calowych jest bardzo zbliżony do procesu dla standardowych dysków z tą różnicą, że jest to praca wymagająca większej koncentracji ze względu na miniaturyzację podzespołów.

Technicy oraz inżynierowie z naszego laboratorium są doświadczonym i wysoko wyspecjalizowanym zespołem w usługach odzyskiwania danych z dysków. Posiadamy wiele sukcesów w odzyskiwaniu danych z różnych systemów plików i systemów komputerowych. W naszym laboratorium postępujemy zgodnie ze standardowymi i sprawdzonymi metodami odzyskiwania danych.

Jeżeli mają Państwo pytania zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem +48 600 051 050.