inż. Dariusz Mikiel
Odzyskujemy zdjęcia ze znanych serii kart pamięci jakimi są Extreme Pro, Extreme, Ultra oraz Standard. Przywracamy dane ze wszystkich typów oraz pojemności tych kart...

SanDisk jest jednym z największych producentów i konstruktorów kart pamięci na świecie. Korporacja SanDisk przedstawiła w 1994 roku pierwszą kartę pamięci na rynku. Był nią standard CompactFlash produkowany do dziś. Obecnie firma produkuje takie rodzaje kart jak Secure Digital, CompactFlash oraz Memory Stick. Pojemności tych kart sięgają od 2 do 128 GB.

Producent oferuje karty SD w standardach SDHC oraz SDXC w zależności od gęstości zapisu oraz standard MicroSD. Ponadto klasyfikuje karty ze względu na prędkość zapisu tj. Ultra-High Speed (UHS). Karty CompactFlash z serii Extreme Pro to jedne z najszybszych kart pamięci na rynku. Ten segment kart produkowany jest z przeznaczeniem do profesjonalnych zastosowań.

Karty te podobnie jak innych firm ulegają awarii skutkiem czego jest brak dostępu do danych. Odzyskujemy dane z kart Sandisk w przypadku ich uszkodzenia fizycznego jak również awarii systemu FAT16, FAT32 czy exFAT.

Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o kontakt pod numerem +48 600 051 050.