Elektronika dysku
Logo Western Digital
Plater i głowica dysku
Logo Seagate
Elektronika dysku SSD
Pendrive
Karta pamięci SD
Karta pamięci microSD
Samsung S2 Portable
Mac + dysk przenośny
Toshiba 1.8 cala
WD MyBook,Seagate Free Agent
QNAP,SYNOLOGY
Kadłub dysku 3.5 cala
Clean Room

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Telefonistka
Tel.: +48 600 051 050
Formularz wysyłkowy
e-mail: pomoc@itechlab.pl
Koperta
Odzyskiwanie danych
drogą wysyłkową !
czytaj więcej
Bezpłatna analiza nośnika -- Ekspresowe odzyskiwanie krytycznych danych -- Odzysk i rekonstrukcja macierzy RAID oraz Baz Danych -- Wysoka skuteczność dzięki profesjonalnym narzędziom -- Odzyskiwanie danych ze wszystkich typów dysków -- Naprawy usterek logicznych, elektronicznych, mechanicznych oraz Strefy Serwisowej -- Odzyskiwanie danych z czarnej serii Seagate 7200.11 -- Posiadamy specjalistyczną wiedzę oraz narzędzia gwarantujące wysoką skuteczność odzyskiwania danych -- Odzyskujemy skasowane pliki oraz sformatowane dane -- Gwarantujemy pełną poufność powierzonych nam danych -- Na Państwa życzenie oferujemy usługę zerowania danych - kasując je bezpowrotnie -- Świadczymy usługi dla firm oraz osób prywatnych
START / POCZTA MS OUTLOOK [MENU]

Odzyskiwanie pliku poczty (PST, DBX, NSF, MBX)

Logo MS Outlook Pomysł poczty elektronicznej powstał już w 1965 roku, ale dopiero w 1971 roku była ona rozsyłana pomiędzy komputerami. W tym samym roku został użyty słynny dzisiaj znak @ rozdzielający nazwę użytkownika od nazwy komputera a później domeny internetowej.

System poczty elektronicznej działa w oparciu o oprogramowanie serwera oraz klienta. Po stronie użytkownika do redagowania, wysyłania oraz odbioru wiadomości używa się programu klienta poczty elektronicznej lub wykonuje się te czynności za pomocą panelu poczty w przeglądarce internetowej tzw. Webmail. Są to dwie odmienne metody korzystania z poczty elektronicznej. W przypadku pierwszej zwykle też wykorzystywanej w firmach, wiadomości pobierane są z serwera na dysk komputera na którym pracujemy. W drugim przypadku nie ma ich kopii lokalnej a wiadomości przechowywane są na serwerze pocztowym. Tym samym po ich utracie należy zgłosić to administratorowi serwera. Odzyskujemy pliki poczty z dysków lokalnych używanych w Państwa komputerach. Oprogramowaniem wykorzystywanym do korespondencji elektronicznej są m.in:

Informacje zawarte w poczcie elektronicznej to dzisiaj krytyczne dane dla firm. Biznesowe skrzynki pocztowe mogą zawierać dziesiątki tysięcy wiadomości i posiadać rozmiar w dziesiątkach Gigabajtów. Służbowa korespondencja to także poufne informacje w postaci tekstu czy rozmaitych dokumentów, raportów, projektów.

Zwykle pliki aplikacji poczty elektronicznej wraz z wiadomościami przechowywane są na dysku logicznym razem z systemem operacyjnym. W przypadku nie wykonania backup'u i reinstalacji systemu znacząco utrudnia to odzyskanie skrzynki pocztowej. Jeżeli reinstalacja wykonana jest z obrazu, odzyskanie wiadomości pocztowych może okazać się niemożliwe. W celu optymalizacji dostępu oraz archiwizacji, poczta niekiedy lokowana jest na odrębnym dysku. Jest to dobre rozwiązanie pod warunkiem, że nie ma tam dynamicznego pliku wymiany (swap) czy pliku hibernacji systemu. Pliki te mogą spowodować nadpisanie skrzynki pocztowej w przypadku jej skasowania. Odzyskujemy skasowane lub uszkodzone pliki PST, DBX, NSF, MBX także w tych trudnych przypadkach.

Jeżeli mają Państwo pytania zachęcamy do kontaktu pod numerem +48 600 051 050.

Góra

Odzyskiwanie danych
Start
Dyski wewnętrzne 3.5"
Dyski z laptopów (2.5",1.8")
Dyski Solid State Drive (SSD)
Dyski z urządzeń RTV
Dyski USB i eSATA
Macierze dyskowe RAID
KARTY PAMIĘCI
PENDRIVE
Odzyskiwanie plików
Bazy danych
Dokumenty MS Office
Poczta MS Outlook
Projekty CAD,CAM
ZAUFALI NAM
Logo Orlenu Logo Uniwersytet Warszawski
WIARYGODNA FIRMA IT
Sprawdź nas
Logo CEIDG
CERTYFIKATY
Logo Microsoft Certified Profesional
ITechLab - Odzyskiwanie danych - All right reserved