inż. Dariusz Mikiel
Odzyskujemy obrazy cyfrowe z płyt CD, DVD, Blu-Ray, których nie można odczytać w odtwarzaczach z powodu degradacji zapisu. Zwykle jest to skutek niskiej jakości urządzenia nagrywającego bądź samej płyty. Przywracamy informacje cyfrowe z nośników optycznych także z sektorów nieczytelnych z powodu uszkodzenia fizycznego takiego jak pęcherzyk powietrza lub zarysownie...

Współczesnym systemem organizacji folderów oraz plików na płytach optycznych jest powszechnie już wykorzystywany Universal Disk Format (UDF) lub ISO 13346. Stosuje się go dla nośników Blu-Ray, DVD-R, DVD-RW, DVD-ROM jak również CD-R i CD-RW. Używany jest również w urządzeniach typu Flash. Odzyskujemy fotografie cyfrowe z nośników optycznych po awariach tablicy zawartości danych oraz deskryptorów woluminu a także nagrywanych za pomocą aplikacji Roxio oraz Nero.

W celu przeprowadzenia analizy i oszacowania kosztów usługi prosimy o wysłanie nam nośnika. Zapraszamy Państwa także osobiście do naszego biura. Diagnoza jest bezpłatna i przeprowadzamy ją na miejscu. Z pozostałymi informacjami mogą zapoznać się Państwo w dziale procedura. Odtwarzamy dane ze wszystkich rodzajów nośników optycznych oraz systemów plików w przypadku uszkodzeń logicznych oraz fizycznych.

Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o kontakt pod numerem +48 600 051 050.