inż. Dariusz Mikiel
Bazy danych to jedne z najbardziej krytycznych informacji dla przedsiębiorstw, przechowywane są zwykle na wielu dyskach pracujących na serwerze. Składają się nierzadko z grupy plików działających wspólnie. Ich struktura musi pozostać spójna dla prawidłowej pracy. Właściwości baz danych powodują, że ich odzyskiwanie musi być wykonane bezbłędnie aby baza danych mogła zostać ponownie zaimplementowana. Odzyskujemy bazy danych z uszkodzonych logicznie i mechanicznie dysków pracujących samodzielnie lub w macierzach.

Dyski hostujące bazy bardzo często narażone są na nadmierną eksploatację co w wielu przypadkach skutkuje ich awarią mechaniczną. Odzyskujemy i dokonujemy rekonstrukcji baz danych w przypadkach ich poważnego uszkodzenia. Do najpopularniejszych baz danych, które odzyskujemy możemy zaliczyć bazy pracujące pod kontrolą Microsoft SQL Serwer i My SQL. Z baz danych opartych o technologie Microsoft korzystają popularne polskie programy finansowe, księgowe i magazynowe jak Fakir, Kaper, WF Mag, Subiekt czy Płatnik.

Ponadto przywracamy informacje z korporacyjnych baz danych takich jak IBM DB2 lub Oracle a także tych pracujących w środowiskach linuksowych jak PostgreSQL.

Jeżeli mają Państwo pytania zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem +48 600 051 050.